Cenník dopravy, možnosti doručenia a platby

Pre našich zákazníkov poskytujeme komfortnú službu doručovania prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS – Slovak Parcel Service. Spoločnosť UPS – United Parcel Service je poprednou svetovou špedičnou firmou s viac ako 100 ročnou tradíciou. Na Slovensku zastupuje United Parcel Service spoločnosť Slovak Parcel Service, s.r.o. Pre spokojnosť našich zákazníkov sa snažíme poskytovať vždy len tie najlepšie produkty , práve preto sme sa rozhodli využívať služby kuriérskej spoločnosti UPS, ktorá je zárukou kvalitnej prepravy našich zásielok a samozrejme aj spokojnosti našich zákazníkov.

Cena dopravy závisí od hmotnosti a veľkosti tovaru. Po prijatí žiadosti o cenovú ponuku Vás následne budeme informovať o cene dopravy.

Spoločnosť UPS garantuje dodanie zásielky do Vašich rúk do 1-2 pracovných dní od prijatia vašej objednávky.

 

O termíne dodania budete informovaný prostredníctvom e-mailu a SMS, aby sme vás informovali vopred. V prípade, že dodacia lehota pre vás nie je prijateľná, objednávku môžete samozrejme zrušiť bez akýchkoľvek následkov. Po odoslaní zásielky v našej časti pracovného dňa, až 95% balíkov dorazí do váśho domova na druhý pracovný deň. Objednávané produkty sú vybavované a posielané od pondelka do piatku v čase od 8 do 14 hodiny (objednávky sú expedované v deň objednania tovaru v uvedenom termíne.)

 

 • Kuriérska spoločnosť Vám dovezie tovar priamo na miesto , ktoré si sami určíte (domov, firma a pod.) Ráno v deň doručenia, Vám  kuriérska spoločnosť odošle sms správu s informáciou o doručení zásielky aj s tel. č. na kuriéra, s ktorým sa môžete následne skontaktovať a dohodnúť na termíne doručenia, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.
 • Kuriér pri rozvoze vždy volá vopred na tel. číslo ktoré uvediete pri objednávke.

 • Tovar si môžete dať poslať na ľubovoľnú adresu /domov, alebo do práce/, kde sa budete v deň dodania nachádzať.

 • Pred dodaním balíka, vás kuriér spoločnosti UPS bude telefonicky kontaktovať na číslo, ktoré ste zadali pri vytvorení Vašej objednávky.

 

Pri platbe prevodným príkazom na účet Vám bude zásielka odoslaná až po pripísaní sumy na náš bankový účet. Objednaný tovar Vám kuriér doručí nasledujúci pracovný deň, pokiaľ objednávku zrealizujete do 14:00 v pracovný deň. O expedovaní zásielky Vás budeme informovať sms a e-mailom.                                         

 

                         

 

Spôsoby doručenia a cenník

 

 

Našim zákazníkom ponúkame najspoľahlivejšie a najbezpečnejšie spôsoby platieb používané na nákup cez internet, aby sme vám zabezpečili komfortné, bezpečné a zároveň rýchle nakupovanie v našom internetovom obchode.

 

Kuriér UPS

 • Objednaný produkt je doručený prostredníctvom kuriérskej služby UPS (InTime)

 • Tovar bude doručený do 1-2 pracovných dní od expedovania zásielky

 • V okamihu expedovania zásielky sú Vám na email doručené informácie o odoslaní Vašej objednávky

  

 

Osobný odber – Zdarma

 • Cena za prepravu: Zdarma

 • Osobný odber je možný len v prípade výberu spôsobu platby: bankový prevod alebo platbou cez platobnú bránu 24pay.

 • Tovar bude pripravený na odovzdanie do 1-2 pracovných dní od prijatia platby za Vašu objednávku. O prijatí platby budete informovaný e-mailom a telefonicky.

 • Tovar si môžete vyzdvihnúť na mieste ktoré vám bude najviac vyhovovať po vzájomnej dohode v taktiež dohodnutom termíne. Vyzdvihntie balíku je možné len na adrese v rámci mesta Zvolen. 

 

 

 

Možnosti platby 

  

Dobierka - 1 euro

Napoužívanejší spôsob platby. Platbu za tovar uhradíte až pri prevzatí tovaru poštovnému doručovateľovi, kuriérovi UPS. Nakoľko náklady na túto službu sú vyššie ako pri ostatných spôsoboch platby spoplatňujeme ju sumou 1,00 

 

Bankový prevod

Po prijatí Vašej objednávky Vám systém automaticky zašle e-mail kde nájdete číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo Slovenská sporitelňa a.s. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme sms-kou a e-mailom o termíne doručení zásielky.

 

Platobná brána 24pay

Ponúkame Vám možnosť zaplatiť za objednaný tovar prostredníctvom platobnej brány 24pay. Po zvolení uvedeného spôsobu platby budete presmerovaný na zabezpečenú stránku spoločnosti 24pay, kde dokončíte platbu. Následne budete opäť presmerovaný na stránku obchodníka.

24pay. je platobná brána, ktorá Vám umožňuje zaplatiť online – platobnou kartou. Pri platbe cez 24pay. neplatíte ako zákazník žiadne dodatočné poplatky a Vaše údaje sú chránené vysokou úrovňou zabezpečenia ( pri platbách kartou technológiou 3D Secure). Platobná brána je Vám k dispozícií 24 hodín denne počas celého roka.

www.24pay.sk 

 

Internetový obchod,

IBAN:SK2009000000005049989393

Slovenská sporitelňa a.s. bankový účet.